Drager saderīgi EKG vadi 6 vadi
Savietojamība: Draeger Infinity M300, Infinity M540, MultiMed Plus, MultiMed Plus VAI
Maksājuma nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
MOQ: 50 gab
Apraksts
Drager saderīgi EKG vadi 6 vadi
Saderība:Draeger Infinity M300, Infinity M540, MultiMed Plus, MultiMed Plus VAI
Maksājuma nosacījumi:T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks:3-7 darba dienas
MOQ:50 gab
Tehniskās specifikācijas:
| Produkta nosaukums | EKG vadi |
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Pray-med |
| Modeļa numurs | Draeger |
| Sertifikācija | CE / ISO |
| Kabeļa materiāls | TPU jaka |
| Kabeļa diametrs | 2,5mm |
| Kabeļa krāsa | Pelēks |
| Savienotājs Distal | Dīna stils |
| Savienotājs tuvāk | Pinch / Grabber |
| Kabeļa garums | 1m |
| Iesaiņošana | Individuālais iepakojums |
| Instrumentu klasifikācija | II klase |
| Īpašības | EKG monitors, EKG mašīna |
| Svars | 100g |
| Garantija | 1 gads |

Populāri tagi: Drager savietojami ecg leadwires 6 vadi, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pērciet
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī









