Datex Ohmeda 10 Pin 3 Leads ECG Cable Leadwire
Katalogs: EKG
Produkta tips: EKG kabelis Leadwire
Mininum pasūtījuma daudzums: 1PCS
Sertifikācija: CE/ ISO13485
Cena: Sarunas
Apraksts
Datex Ohmeda 10 Pin 3 Leads ECG Cable Leadwire
Izcelsmes vieta:Ķīna
Apmaksas nosacījumi:100% T / T, Western Union, Paypal
Nosūtīšanas metode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Piegādes laiks:1-3 dienas paraugam,7-14 dienas lielam pasūtījumam pēc maksājuma.
Piegādes spēja:600gab / nedēļā
Specifikācijas:
*Apkārtējā temperatūra: 0 līdz 40°C (32 līdz 104°F)
*Relatīvais mitrums: 0% līdz 80%
*Atmosfēras spiediens: 86kPa-106kPa
*Materiāli: Augstas kvalitātes TPU jaka kabelis, 2.7m+0.9m garš, pelēks
Produkta detaļas:
| Preces nosaukums | EKG kabelis Leadwire |
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Pray-med Pray-med |
| Sertifikāciju | CE/ISO CE / ISO |
| Conpatible Conpatible | Datex Ohmeda |
| Kabeļa krāsa | Pelēks |
| Bagāžas kabeļa garums | 2.7m 2.7m |
| Svina kabeļa garums | 0.9m 0.9m |
| Kabeļu materiāls | TPU jaka |
| Svina kabeļa diametrs | 2.6mm 2.6mm 2.6mm |
| Instrumentu savienotājs | 10 kontaktu |
| Pacienta beigu savienotājs | Snap |
| Standarta | Aha |
| Svara | 300G 300G |
| Tipa | EKG kabelis |
| Pakotni | 1 reizēju iepakojums PE maisā, pēc tam ievietojiet 1 kastītē |
| Garantijas | 1 gads |

Populāri tagi: datex ohmeda 10 pin 3 leads ECG kabeli leadwire, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, nopirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Nihon Kohden 3lead EKG kabeļa ilgums OPV-1500
-

Mindray saderīgs EKG adaptera kabelis 5 noved klipus
-

AAMI EKG pārveidotāja adaptera kabelis 5 vada spailes
-

Medicīnas EKG elektrodu adaptera kabeļa leņķa spraudnis
-

CT-08 / CT-083S / CT-086S Beneware EKG turētāja reģi...
-

Biomedical 14 Pin Lemo Connector ECG Holter Cable Le...



