Edan IEC 10 noved EKG Holtera kabeļu vadu
Saderība: Edan SE-2003 / SE-2012
Katalogs: Holter EKG kabelis
Produkta veids: EKG Holter Cable Leadwire
Minimālais pasūtījuma daudzums: 1 gab
Sertifikāts: CE / ISO13485
Cena: Sarunas
Apraksts
Edan IEC 10 noved EKG Holtera kabeļu vadu
Izcelsmes vieta:Ķīna
Maksājuma nosacījumi:100% T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Piegādes laiks:1-3 dienas paraugam, 7-14 dienas lielam pasūtījumam pēc maksājuma.
Piegādes spēja:600gab / nedēļā
Specifikācijas:
*Apkārtējās vides temperatūra:0 līdz 40 ° C (32 līdz 104 ° F)
*Relatīvais mitrums:0% līdz 80%
*Hiperbariskais spiediens:86 kPa-106 kPa
*Materiāli:Augstas kvalitātes TPU jakas kabelis, 1,2 garums, pelēks;
Produkta apraksts:
| Produkta nosaukums | EKG Holtera vadu vads |
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Lūdzieties-med |
| Sertifikāti | CE / ISO |
| Kabeļa krāsa | pelēks |
| Kabeļu vadi | 10 svinu |
| Kabeļa garums | 1.2m |
| Kabeļu materiāls | TPU jaka |
| Svina kabeļa diametrs | 2mm |
| Instrumentu savienotājs | 16 tapa |
| Pacienta gala savienotājs | Snap |
| Svars | 100G |
| Tips | EKG Holter |
| Standarta | IEC |
| Iepakojums | 1 gab. Iepakojums PE maisiņā, pēc tam ielieciet 1 kastītē. |
| Viena iepakojuma izmērs | 16X10X1 cm |
| Garantija | 12 mēneši |
Par mums:
Mēs esam profesionāls ražotājs kontinentālajā Ķīnā, mums ir ļoti zīmīgi spo2 sensori, EKG kabeļi un vadi, EKG kabeļi un vadi, NIBP aproce, IBP kabelis, temperatūras zonde, Holtera kabelis un vads, medicīniskā rezerves baterija utt.

Populāri tagi: edan iec 10 lead ecg holter cable leadwire, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Siemens 10pin 3lead EKG kabelis, IEC / AHA, mantraus...
-

Stabilas kvalitātes spacelabs 3 ledu ECG kabelis, IE...
-

Izmantot 10lead ECG kabeli holter reģistratoram
-

Mindray Datascope EKG pārveidotāja kabelis 5 noved s...
-

Saderīgs CT-083S CT-086S 10 Lead Beneware EKG Holter...
-

DMS 19 Pin ECG/ EKG Holter Cable 10 Leads Snap



