
HELLIGE Compatible ECG Cable 3-Leads Snap
Compatible Model No.: Hellige,Servomed 4 , Generation, SCP 851, SCP 852 , SCP 844, SCS 804,,CardioServ , VICOM-sm
Maksājuma termiņš: T / T, Western Union, Paypal
Nosūtīšanas metode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, pa jūru
Izpildes laiks: 1-7 dienas (atkarīgs no jūsu daudzuma)
MOQ: 30gab
Apraksts
HELLIGE Compatible ECG Cable 3-Leads Snap
Compatible Model No.: Hellige,Servomed 4 , Generation, SCP 851, SCP 852 , SCP 844, SCS 804,,CardioServ , VICOM-sm
Maksājuma termiņš: T / T, Western Union, Paypal
Nosūtīšanas metode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, pa jūru
Izpildes laiks: 1-7 dienas (atkarīgs no jūsu daudzuma)
MOQ: 30gab
Tehniskās specifikācijas:
| Tipa | EKG kabelis |
| Kabeļa krāsa | Pelēks |
| Kabeļu materiāls | TPU jaka |
| Kabeļu vadi | 3 interesenti |
| Maģistrālā kabeļa garums | 2.7m 2.7m |
| Svina kabeļa garums | 0.9m 0.9m |
| Instrumenta savienotājs | 10-Pin 10-Pin |
| Standarta | Iec |
| Pacienta beigu terminālis | Snap |
| Pacienta lielums | Pieaugušo / Pediatrija |
| Tīrsvars | 300g 300g |
| Garantijas | viens gads |

Populāri tagi: hellige saderīgs EKG kabelis 3-noved snap, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, nopirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Savietojams Philips 12pin M3046a, m1102a 5lead EKG k...
-

Stabilas kvalitātes spacelabs 3 ledu ECG kabelis, IE...
-

DRE saderīgs EKG pārveidotāja kabelis 5 noved snaps
-

Nihon Kohden 20 tapu EKG kabelis 5 noved pie spraudņa
-

Bionet Direct-Connect EKG kabeļu vadi AHA / IEC
-

GE Healthcare viengabala 3 svina EKG kabeļu klipši

