
Zelta kausa EEG kabeļu elektrodi
Izpildes laiks: 1-7 darba dienas (atkarīgs no jūsu daudzuma)
Maksājuma nosacījumi: 100% T / T depozīts, Western Union
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, pa jūru
MOQ: 5 PCS
Apraksts
Zelta kausa EEG kabeļu elektrodi
Izpildes laiks: 1-7 darba dienas (atkarīgs no jūsu daudzuma)
Maksājuma nosacījumi: 100% T / T depozīts, Western Union
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, pa jūru
MOQ: 100 gab
Tehniskās specifikācijas:
| Pieteikums | Klijas EEG medicīniskais aprīkojums |
| Kabeļa krāsa | krāsains |
| Kabeļa materiāls | TPU jaka |
| Savienotājs distāls | Din 1,5mm |
| Kausa diametrs | 9,5mm |
| Bagāžas kabeļa garums | 2.7m |
| Svina kabeļa garums | 1,5 m vai pielāgots |
| Standarta | IEC |
| Garantija | 1 gads |


Populāri tagi: zelta kauss eeg kabeļu elektrodi, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pērciet
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Spacelabs Ultraview SpO2 Extension Cable / adapteris...
-

Philips M1971a 5 ledu ECG vadu komplekts ar IEC / AH...
-

Philips 5lead EKG Vads komplekts ar Snap / mantrausi...
-

Augstas kvalitātes Apzeltīts vara EEG Elektrodi Cabl...
-

Zelta pārklājuma Eeg kausa elektrods, krāsains EEG k...
-

Ar Oximax Nellcor saderīgs 7 tapa vienreizlietojamai...

