Silikona pacienta negatīvais elektrods ar 6,3 mm spraudņa elektroda plāksni, melna
Katalogs: ESU
Produkta veids: elektroķirurģiskā adaptera kabelis
Minimālais pasūtījuma daudzums: 1 gab
Sertifikācija: CE/ISO13485
Cena: Sarunas
Apraksts
6,3 mm spraudņa elektrodu plāksnes negatīvais elektrods Silikona
Produkta apraksts
| Kategorija | elektroķirurģiskā zemējuma plāksne |
| Izmērs | 145 * 245 * 4 mm |
| Biezums | 4 mm |
| Svina kabeļa krāsa | melns |
| Kopējais garums | 3m |
| Garantija | 6 mēneši |
| Iepakojuma veids | Soma/kaste |
| Iepakojuma vienība | 1 |
| Pacienta izmērs | Pieaugušajiem/bērniem |


Populāri tagi: silikona pacienta negatīvais elektrods ar 6,3 mm spraudņa elektrodu plāksni melna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Bipolāri līnija elektrokoagulācijas kabelis
-

Elektroķirurģijas ierīces adaptera kabelis ESU pacie...
-

Atkārtoti lietojama silikona melnā negatīvā plāksnes...
-

Compatible Nihon kohden TL251T Disposable Adhesive S...
-

Vienreizlietojamais asinsspiediena Jūtas devējs, vie...
-

7 kontaktu Smiths medicīniskais sensors SpO2 BCI

