10 Pin Ultraview BD Spacelabs Compatible IBP Cable 10 Pin Ultraview BD Spacelabs Compatible IBP Cable
Apmaksas nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Nosūtīšanas metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 1-7 darba dienas
MOQ: 30 gab
Apraksts
Ja jūs meklējat 10 pin ultraview bd spacelabs saderīgu ibp kabeli, laipni aicināti sazināties ar mūsu rūpnīcu. Kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā, mēs piedāvājam jums ne lētāko, bet konkurētspējīgu cenu un lielisku servisu. Lūdzu, esiet droši iegādāties mūsu kvalitatīvus produktus.
10 pin Ultraview BD Spacelabs Compatible IBP cable 10 pin Ultraview BD Spacelabs Compatible IBP kabelis
Apmaksas nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Nosūtīšanas metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 1-7 darba dienas
MOQ: 30 gab
Tehniskās specifikācijas:
| Produkta nosaukums | IBP kabelis |
| Kabeļa krāsa | Pelēks |
| Kabeļa garums | 3m 3m |
| Kabeļu materiāls | TPU jaka |
| Kabeļa diametrs | 4mm 4mm |
| Instrumentu savienotājs | Taisnstūrveida, 10-Pin savienotājs, Keyed |
| Pacienta gala terminālis | BD savienotājs, visu savienotāju piegāde |
| Svara | 120g 120g |
| Garantijas | 1 gads |


Populāri tagi: 10 pin ultraview bd spacelabs saderīgs ibp kabelis, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, nopirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī









