Comen Vital Signs Monitor akumulators LHJ18650
Savietojams : Comen C50, C60,8000D , LUTECH datalys 780
Maksājuma nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
Ir pieejami paraugi
Apraksts
Comen Vital Signs Monitor akumulators LHJ18650
Izcelsmes vieta:Ķīna
Zīmola nosaukums:Nācis
Sertifikācija:CE
Savietojams:C50, C60,8000D , LUTECH datalys 780
Minimālais pasūtījuma daudzums:1gab
Cena:kā apspriests
Piegādes laiks:1-3 darba dienas
Piegādes spēja:600gab / nedēļā
Tehniskās specifikācijas:
| Produkta nosaukums | Medicīniskais uzlādējamais akumulators |
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Pray-med |
| Sertifikācija | CE / ISO |
| Izmērs | 177,5 * 75,5 * 23,5 mm |
| Nominālā ietilpība | 5200mAh |
| Svars | 450g |
| Veids | LI-jons |
| Nominālais spriegums | 14.4v |
| Akumulatora šūna QTY | 8 šūnas |
| Pieteikums | ComenC50, C60,8000D , LUTECH datalys 780 |
| Krāsa | Melns |
| Komplekts | Individuālā kaste |



Populāri tagi: comen vitālo pazīmju monitoru akumulators lhj18650, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pērciet
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

HYLB-231 5200mah EDAN Monitor SE-3 M8 IM9A akumulators
-

Biolight LB-03 uzlādējams litija jonu akumulators 12...
-

Fukuda Denshi medicīniskā aprīkojuma rezerves akumul...
-

Medicīniskā aprīkojuma akumulatora rezerves daļas Sc...
-

Uzlādējams EKG monitors
-

Biolight Q3 V6 medicīniskā monitora rezerves akumula...




