
CONTEC medicīniskās rezerves akumulators EKG-100G
Savietojams: Contac EKG-100G
Apmaksas nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
Ir pieejami paraugi
Apraksts
CONTEC medicīniskās rezerves akumulators EKG-100G
Izcelsmes vieta:Ķīna
Zīmola nosaukums:Konteksts
Sertifikāts:CE
Saderīgs:EKG-100G
Minimālais pasūtījuma daudzums:1gab
Cena:kā apspriests
Piegādes laiks:1-3 darba dienas
Piegādes spēja:600gab / nedēļā
Tehniskās specifikācijas:
| Produkta nosaukums | Medicīniski uzlādējama baterija |
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Lūdzieties-med |
| Sertifikāti | CE / ISO |
| Izmērs | 85,52 * 54,6 * 8,93 mm |
| Nominālā jauda | 2500mAh |
| Svars | 88g |
| Tips | Li-polimērs |
| Nominālais spriegums | 7.4V |
| Pieteikums | Comen CM-1200A |
| Šūnu daudzums | 2 Šūna |
| Krāsa | Zils |
| Iepakojums | Individuāla kaste |

Populāri tagi: contec medicīniskās rezerves akumulators ecg-100g, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

11,1 V 2600 mAh litija jonu akumulators Philips VM1 ...
-

Medicīniskā aprīkojuma rezerves akumulators
-

Philips defibrilatora medicīniskā akumulatora rezerv...
-

Contec ECG1201 Vital Signs Monitor akumulatora kompl...
-

Edan F6 monitora nomaiņas akumulators TWSLB-006
-

Mindray uzlādējams akumulators 0146-00-0099

