Contec monitora rezerves baterija CMS6000
Savietojams : CMS6000 , HMS6500
Maksājuma nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
Ir pieejami paraugi
Apraksts
Ja jūs meklējat konteksta monitora nomaiņas akumulatoru cms6000, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā, mēs jums piedāvāsim nevis lētāko, bet konkurētspējīgu cenu un lielisku servisu. Lūdzu, esiet droši, ka iegādājāties mūsu kvalitatīvos produktus.
Contec monitora rezerves baterija CMS6000
Izcelsmes vieta:Ķīna
Zīmola nosaukums:Contec
Sertifikācija:CE
Savietojams:CMS6000
Minimālais pasūtījuma daudzums:1gab
Cena:kā apspriests
Piegādes laiks:1-3 darba dienas
Piegādes spēja:600gab / nedēļā
Tehniskās specifikācijas:
| Produkta nosaukums | Medicīniskais uzlādējamais akumulators |
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Pray-med |
| Sertifikācija | CE / ISO |
| Izmērs | 72 * 59 * 17,5 mm |
| Nominālā ietilpība | 3800mAh |
| Svars | 380g |
| Veids | Li-polimērs |
| Nominālais spriegums | 7.4v |
| Akumulatora šūna QTY | 2 šūnas |
| Pieteikums | ContecCMS6000 , HMS6500 |
| Krāsa | Zils |
| Komplekts | Individuālā kaste |


Populāri tagi: contec monitora nomaiņas akumulators cms6000, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pērciet
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī











