Edan Li-ion medicīniskā monitora akumulators HYLB-231
Savietojams : EDAN SE-3, M8, IM9A
Maksājuma nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
Ir pieejami paraugi
Apraksts
Edan Li-ion medicīniskā monitora akumulators HYLB-231
Izcelsmes vieta:Ķīna
Zīmola nosaukums:Edans
Sertifikācija:CE
Savietojams:HYLB-231
Minimālais pasūtījuma daudzums:1gab
Cena:kā apspriests
Piegādes laiks:1-3 darba dienas
Piegādes spēja:600gab / nedēļā
Tehniskās specifikācijas:
| Produkta nosaukums | Medicīniskais uzlādējamais akumulators |
| Izcelsmes vieta | Guanduna, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Pray-med |
| Sertifikācija | CE / ISO |
| Izmērs | 84 * 72 * 44mm |
| Nominālā ietilpība | 5200mAh |
| Svars | 420G |
| Veids | li-jons |
| Nominālais spriegums | 14.4v |
| Akumulatora šūna QTY | 8 šūnas |
| Pieteikums | EDAN SE-3, M8, IM9A |
| Krāsa | Melns |
| Komplekts | Individuālā kaste |



Populāri tagi: edan li-ion medicīniskā monitora akumulators hylb-231, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pērciet
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

12 V 2300mAH rezerves akumulators Nihon Kohden
-

BeneHeart Mindray D2 D3 defibrilatoru akumulators
-

Biolight LB-03 uzlādējams litija jonu akumulators 12...
-

Fukuda NI-MH Medical Equipment Baterijas EKG mašīna
-

Kolina medicīniskā rezerves baterija Pal 3110
-

CREATIVE Li-ion Battery Pack Deluxe 70 CREATIVE Li-i...





