Kellymed šļirces sūkņa akumulators
Katalogs: Akumulators
Produkta tips: Kellymed ZNB-XD akumulators
Minimālais pasūtījuma daudzums: 1 gab
Sertifikāts: CE / ISO13485
Cena: Sarunas
Apraksts
Ja meklējat kellymed šļirces sūkņa akumulatoru, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā mēs jums piedāvāsim ne lētāko, bet konkurētspējīgo cenu un lielisku servisu. Lūdzu, esiet drošs, ka iegādājaties mūsu kvalitatīvos produktus.
Kellymed šļirces sūkņa akumulators
Izcelsmes vieta:Ķīna
Maksājuma nosacījumi:100% T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Piegādes laiks:1-3 dienas paraugam, 7-14 dienas lielam pasūtījumam pēc maksājuma.
Produkta apraksts:
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Lūdzieties-med |
| Saderība | Kellymed ZNB-XDHYLB-727 TWSLB-004 |
| Saderīgi modeļi | ZNB-XD ZNB-XB |
| Sertifikāti | CE / ISO |
| Krāsa | Zils |
| Baterijas izmērs | 57,5 * 50 * 29 mm |
| Materiāls | NI-MH |
| Svars | 237g |
| Jauda | 2000mAh |
| spriegums | 9.6V |
| Tips | Uzlādējama baterija |
| Iepakojums | individuāls iepakojums |
| Garantija | 1 gads |

Populāri tagi: kellymed šļirces sūkņa akumulators, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī











