MAQUET Servo-I Servo-S akumulators ventilatoram
Katalogs: Akumulators
Produkta tips: Uzlādējiet akumulatoru
Minimālais pasūtījuma daudzums: 1 gab
Sertifikāts: CE / ISO13485
Cena: Sarunas
Apraksts
MAQUET Servo-I Servo-S akumulators ventilatoram
Izcelsmes vieta:Ķīna
Maksājuma nosacījumi:100% T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Piegādes laiks:1-3 dienas paraugam, 7-14 dienas lielam pasūtījumam pēc maksājuma.
Specifikācijas:
* Kabeļu ekranēšanai ir spēcīga pretelektromagnētiskā trokšņa veiktspēja
* Produkta garumu var pielāgot
* Produkta modeli var pielāgot
* Pielāgots Die
* Produkta spriedzes pārbaude> 15 kg
* Apkārtējā temperatūra: 0 līdz 40 ° C (32 līdz 104 ° F)
* Relatīvais mitrums: 0% līdz 80%
* Hiperbārais spiediens: 86 kPa-106kPa
* Materiāli: Augstas kvalitātes TPU jakas kabelis, pelēks
Produkta apraksts:
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Lūdzieties-med |
| Saderība | GEMS 622177K 51731 |
| Saderīgi modeļi | PRO1000 / PRO1006 / PRO1008 / PRO1009 |
| Sertifikāti | CE / ISO |
| Krāsa | Zils |
| Baterijas izmērs | 153x90x21mm |
| Materiāls | NI-MH |
| Svars | 600g |
| Jauda | 4000mAh |
| Šūnu daudzums | 12 šūna |
| spriegums | 12V |
| Tips | Uzlādējama baterija |
| Iepakojums | individuāls iepakojums |
| Garantija | 1 gads |

Populāri tagi: maquet servo-i servo-s akumulators ventilatoram, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

NIHON KOHDEN defibrilatora akumulatora komplekts NKB...
-

Biolight LB-08 Li-ion akumulatoru komplekts 12-100-1003
-

Comen Li-ion Vital Signs Monitor akumulators STAR8000E
-

Contec EKG aparāta rezerves akumulators EKG-600G
-

Biocare HYLB-114A medicīniskā akumulatora pakete LH-...
-

Mindray uzlādējams akumulators 0146-00-0099





