Medicīniskā aprīkojuma akumulatori maquette
Savietojams : Maquette 6487180 Servo -I Servo -S Ventilators
Maksājuma nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
Ir pieejami paraugi
Apraksts
Medicīniskā aprīkojuma akumulatori maquette
Izcelsmes vieta: Ķīna
Zīmola nosaukums: Mindray BeneHeart
Sertifikācija: CE
Modelis Num: Maquet 6487180
Minimālais pasūtījuma daudzums: 1 gab
Cena: kā apspriests
Piegādes laiks: 1-3 darba dienas
Piegādes spēja: 600 gab / nedēļā
Tehniskās specifikācijas:
| Produkta nosaukums | Uzlādējams LI-IONBattery |
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Pray-med |
| Sertifikācija | CE / ISO |
| Izmērs | 153 * 90 * 21 mm |
| Nominālā ietilpība | 4000mAh |
| Svars | 600G |
| Veids | LI-JONS |
| Nominālais spriegums | 12V |
| Pieteikums | Ventilators |
| Krāsa | Zils |
| Komplekts | Individuālā kaste |
| Modelis | Maquet 6487180 Servo -I Servo -S |


Populāri tagi: Medicīniskā aprīkojuma akumulatori maquette ražotājiem, piegādātājiem, rūpnīca, lēti, pērciet
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

NIHON KOHDEN defibrilatora akumulatora komplekts NKB...
-

11,1 V 4500 mAH Mindray Monitor Li-ion akumulators
-

HYLB-957A rezerves medicīnisko akumulatoru
-

Medicīnas ierīces Schiller litija jonu akumulatori
-

Fukuda NI-MH Medical Equipment Baterijas EKG mašīna
-

Mindray Baterijas Sealed Lead 2300mAh Biomedical



