Nihon Kohden medicīnas aprīkojuma akumulatori NI-MH
Savietojams : Nihon kohden BSM-2301 BSM-2303 BSM-2300
Maksājuma nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
Ir pieejami paraugi
Apraksts
Nihon kohden Medicīnas tehnikas akumulatori NI-MH
Izcelsmes vieta: Ķīna
Zīmols: Nihon kohden
Sertifikācija: CE
Modeļa numurs: 10HR-4 / 3FAUC-NK
Minimālais pasūtījuma daudzums: 1 gab
Cena: kā apspriests
Piegādes laiks: 1-3 darba dienas
Piegādes spēja: 600 gab / nedēļā
Tehniskās specifikācijas:
| Produkta nosaukums | Uzlādējams akumulators |
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Pray-med |
| Sertifikācija | CE / ISO |
| Izmērs | 95 * 32 * 167 mm |
| Nominālā ietilpība | 3800mAh |
| Svars | 585g |
| Veids | NI-MH |
| Nominālais spriegums | 12V |
| Pieteikums | BSM-2300 sērija, BSM-2300A, BSM-2300K, BSM-2301, BSM-2301A, BSM-2301C, BSM-2301K, BSM-2303, BSM-2303C, BSM-2303K, BSM-2304, BSM-2304A, BSM-2350, BSM-2351, BSM-2351A, BSM-2351C, BSM-2351K, BSM-2353, BSM-2353C, BSM-2353K, BSM-2354A, WS-231P, QI-231P, QI-236P, BSM-73 Nihon Kohden I 2300, Nihon Kohden I 2301A, Nihon Kohden I 2304A, R&akumulatori 6011, Unipower B11419, Alphasource AS36011, Starpvalstu baterijas AMED2131 |
| Krāsa | zaļš |
| Komplekts | Individuālā kaste |



Populāri tagi: nihon kohden medicīnas aprīkojuma baterijas ni-mh, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pērciet
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Mindray pacienta monitora uzlādējams svina-skābes ak...
-

NIHON KOHDEN defibrilatora akumulatora komplekts NKB...
-

MS862278 Siemens niķeļa metāla hidrīda akumulatora k...
-

CardioServ 30344030 defibrilatora akumulators paredz...
-

Uzlādējams litija jonu akumulators LI23S002A
-

Edan Ecg Machine medicīniskās rezerves akumulatora r...




