Philips MP30 monitora akumulators M4605A
Saderīgs:M4605A, 989803135861
Apmaksas nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
Ir pieejami paraugi
Apraksts
Philips MP30 monitora akumulators M4605A
Izcelsmes vieta:Ķīna
Firmas nosaukums:Philips
Sertifikācijas:Ce
Saderīga:LI12I001A, 2ICR19/65 LI12I001A, 2ICR19/65
Minimālais pasūtījuma daudzums:1gab 1gabs
Cenu:kā apspriests
Piegādes laiks:1-3 darba dienas
Piegādes spēja:600gab / nedēļā
Tehniskās specifikācijas:
| Preces nosaukums | Medicīnisks uzlādējams akumulators |
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Pray-med Pray-med |
| Sertifikāciju | CE/ISO CE / ISO |
| Lielumu | 149x 89x19.7 mm 149x 89x19.7 mm |
| Nominālā jauda | 7800mAh 7800mAh |
| Svara | 476g 476g |
| Tipa | Litija jonu |
| Nominālais spriegums | 10.8V 10.8V |
| Lietojumprogrammu | MP20, MP30, MP40, MP50, MP60, MP70, MP80, MP90, M8001A, M8002A, M8100, MX500, MX450, MX600 MP20, MP30, MP30, MP300 |
| Šūnas daudzums | 9 Šūna |
| Krāsu | Melnā |
| Pakotni | Atsevišķa kaste |


Populāri tagi: philips mp30 monitora akumulators m4605a, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Rezerves akumulators MAQUET 6487180 akumulatora modu...
-

GE Monitor pacienta monitora akumulatora svītra 3000...
-

Edan Ecg Machine medicīniskās rezerves akumulatora r...
-

Nihon Kohden defibrilatora medicīnas iekārtu baterijas
-

Biolight M800 3.7V monitora nomaiņas akumulators LB-03
-

Edan F6 monitora nomaiņas akumulators TWSLB-006



