FN-2000FC850 Elpošanas mitrinātājs
Katalogs: Fišers un Paykels
Produkta tips: MR850 Mitrinātājs
Mininum pasūtījuma daudzums: 1PCS
Sertifikācija: CE/ ISO13485
Cena: Sarunas
Apraksts
FN-2000FC850 Elpošanas mitrinātājs
Izcelsmes vieta:Ķīna
Apmaksas nosacījumi:100% T/T, Western Union, PayPal
Nosūtīšanas metode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Piegādes laiks:1-3 dienas paraugam,7-14 dienas lielam pasūtījumam pēc maksājuma.
Servokontrolētavas specifikācijas:
| Modelis | PN-2000FC850 PN-2000FC850 |
| Padeves biežums | 50/60 Hz 50/60 Hz |
| Spriegums | 220V/ 110V 220V/ 110V |
| Sildītāja plāksne | 150W 150W |
| Sildītāja vads | 22V-, 2.73A, 60W, 50/60Hz 22V-, 2.73A, 60W, 50/60Hz |
| Sildītāja plates liekā izcirtņa | 59±6 °C |
| Temperatūras kontroles iestatījumi | |
| Invazīvais režīms | Kameras izeja:35.5-37°C, Airways: 35-40°C |
| Neinvazīvais režīms | Kameras izeja:31°C, Airways: 28-34°C |
| Parādīt | Trīsciparu, 0,56 collas, 7 segmenta LED |
| Diapazonu | 10-70 °C, precizitāte: ±0,3 °C (25-45 temperatūras diapazonā) |
| Brīdinājums par augstu mitruma līmeni | Tūlītēja, dzirdama trauksme attēlotā 41°C temperatūrā vai ja elpceļu temperatūra pārsniedz 43°C. |
| Zema mitruma signalizācija | Skaņas signāls starp 15 minūtēm @29.5°C un 60 minūtēm @34.5°C (tikai invazīvajā režīmā) |

Populāri tagi: fn-2000fc850 elpošanas mitrinātājs, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī











