
Pieaugušo klipša TPU materiāla atkārtoti lietojams SpO2 zondes tieši adaptera kabeļa sensors
Savietojams: Nellcor, Masimo, Mindray, Philips, GE Healthcare, Nihon Kohden
Izmēri: pieaugušo pirkstu stiprinājums, pediatrisks pirkstu stiprinājums, mīksts pieaugušo silikona, mīksts bērnu silikons, jaundzimušo iesaiņojums (nenoņemams), jaundzimušo iesaiņojums (noņemams)
Oriģināls: Guangdong, Ķīna
Zīmols: pray-med
Apraksts
Pieaugušo klipša TPU materiāla atkārtoti lietojams SpO2 zondes tieši adaptera kabeļa sensors
Saderība:
| Ražotājs | Modelis |
|---|---|
| Bitmos | sēdēja 800, sēdēja 801, sēdēja 805, sēdēja 816, satPuls |
| CAS Med | 511. lpp |
| Sirds palīdzība | 200 |
| Covidien> Nellcor | N-3000, N-390, N-395, N-550, N-560, N-595, N-600, N-6000, N-600x, NPB-290, NPB-295, Symphony N-3000 |
| Kritika | 506DNV3, 506DNVP3, 506LNV3, 506LNVP3, 506NV3, 506NVP3 |
| DRE | Viļņa |
| Datums Ohmeda | Cardiocap / 5, enGuard CM5 |
| Digicare | LW600 |
| Fukuda Denši | Dynascope DS-7100 |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape V100, Dinamap ProCare ar Masimo Pro 1000, E-NSAT, M-NSAT moduļiem, Pro 1000, Pro 1000 V3, Pro 200, Pro 300, Pro 300V2, Pro 400, Pro Series, Pro Series V2, ProCare, ProCare 200, ProCare 300, ProCare 400, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| Hentlighta | Visi |
| Invivo | Eskorts II OPT30 Prism, MDE Prism Escort, T8 |
| Masimo | Visi, Rad-5 |
| Mediana | YM6000 |
| Medtronic> Fiziskā kontrole | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Midmark> Cardell | 9403, 9500HD |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr Plus, Accutorr Plus (Nellcor), Accutorr V, Duo, EPM4, Passport 2, Passport 2LT, Passport V, Passport XG, Spectrum, Spectrum OR, Trio, V12, V21 |
| Nihons Kohdens | BSM-2300, BSM-2304A, BSM-4100, BSM-4104A, BSM-4114A, BSM-5100 |
| Omrons> Kolins | BP-306, BP-508, BP-808, BP-88, BP-88S, BP-S510, Press-Mate, T105NXM |
| Oridion | Capnostream 20 |
| Philips | Prodigy, VS1 |
| Respironika | Alise 5 |
| Velča Allyna | 42NT0-E1 LXi, 45NE0-E1 LX, 53STP, Propaq CS, Spot Vital Signs 42MTB-E1, Spot Vital Signs 42NTB-E1, Spot Vital Signs lXi |
| Zoll | E sērija, M sērija, R sērija |
| Kabeļa krāsa | Pelēks |
|---|---|
| Kabeļa diametrs | 4 mm |
| Kabeļa materiāls | TPU jaka |
| Kategorija | SpO2 |
| Sertifikācija | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, saderīgs ar RoHS |
| Savienotājs Distal | DB 14 kontaktu savienotājs |
| Savienotājs tuvāk | Pieaugušo klips |
| Nesatur lateksu | Jā |
| Iepakojuma veids | Soma |
| Iepakojuma vienība | 1 |
| Pacienta lielums | Pieaugušajiem (> 40 kg) |
| SpO2 tehnoloģija | Nellcor OxiSmart |
| Sterils | Nē |
| Kopējais kabeļa garums | 3 m |
| Garantija | 12 mēneši |
| Svars | 150 g |
Iespējas:
1 Izcila kvalitāte, konkurētspējīga cena, izskatīgs, ātra piegāde
2. Savienotāju un kabeļu materiāli atbilst UL un Rohs standartam
3.Kvalitāte 100% garantēta, precīza mērīšana un ātra reakcija
4.Liela elastība un izturība
5.Tehnoloģiskais process: griešana, metināšana, liešana, salikšana un testēšana
6.4. Pieejamie izmēri: pieaugušajiem, bērniem, jaundzimušajiem un zīdaiņiem
7. OEM / ODM ir pieejami, pielāgojami un zīmējumi tiek pieņemti
8. Tiek pieņemti pasūtījumu paraugi un mazie pasūtījumi
9.Maksāšanas nosacījumi: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
10.Piegādes metodes: DHL, EMS, UPS vai Fedex
Populāri tagi: pieaugušo klips tpu materiāls atkārtoti lietojams spo2 zonde tieši adaptera kabeļa sensors, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Criticare / CSI Saderīgs 934SDN SpO2 sensors
-

Goldway izvēle 5pin viens robs jaundzimušajiem Wrap ...
-

BCI Savietojams 3401,3304,3303,3302,3301,3300 Monito...
-

GE Marquette (Masimo) Savietojams SpO2 sensors Pulsa...
-

Savietojams Spacelabs 91369/91370 SpO2 sensors tērps...
-

Dolphin Masimo DB 14pins saderīgs SpO2 sensors pieau...

