
Siemens Compatibel 10 pin SPO2 sensors pieaugušo klipu
Saderīgs modelis Nr.Sirecust 630/Sirecust 700/Sirem Module siemens
Apmaksas nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
Apraksts
Siemens Compatibel 10 pin SPO2 Sensors Pieaugušo klipu
Saderīgs modelis Nr.Sirecust 630/Sirecust 700/Sirem Module siemens
Apmaksas nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 1-7 darba dienas
MOQ: 30 gab.
Tehniskās specifikācijas:
| Preces nosaukums | Spo2 sensors |
| Kabeļa krāsa | Pelēks |
| Kabeļa garums | 3m 3m |
| Kabeļu materiāls | TPU jaka |
| Kabeļa diametrs | 4mm 4mm |
| Instrumentu klasifikācija | II šķira |
| Instrumentu savienotājs | Apaļa, 10 kontaktu atslēga |
| Pacienta gala terminālis | Pieaugušo mikroshēma |
| Svara | 120g 120g |
| Garantijas | 1 gads |

Populāri tagi: siemens compatibel 10 pin spo2 sensors pieaugušo klipu, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Anke ASC-553 apaļais 5-pin jaundzimušo iesaiņojuma S...
-

Philips 12 kontaktu jaundzimušo iesaiņojuma Spo2 sen...
-

Siemens 10-Pin Veterinary Clip SPO2 sensors
-

Nellcor Oximax 14-pin pediatrisks mīkstais SPO2 sensors
-

Fukuda Denshi tieši SpO2 sensors 5 vada AHA / IEC
-

Masimo tieši saderīgs 2 sensoru pieaugušo klips

