
Kritēriju saderīgs SpO2 sensors CSI Tech
Saderīgo modeļu Nr .: Criticare (CSI) 510, 503, 504, 507, 507SD, 508, 581, 1100, 8100, Poet (602-3A), Scholar (CSI Tech) Mindray /: 500A, 508, 509 503SPOT, 504Plus , 504DX, 506DX (CSI Tech)
Izpildes laiks: 1-7 darba dienas (atkarīgs no jūsu daudzuma)
Maksājuma nosacījumi: 100% T / T depozīts, Western Union
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, pa jūru
MOQ: 20 PCS
Apraksts
Kritēriju saderīgs SpO2 sensors CSI Tech
Savietojamo modeļu nr .:
Kritika (CSI) 510, 503, 504, 507, 507SD, 508, 581, 1100, 8100, Dzejnieks (602-3A), Scholar (CSI Tech)
Mindray /: 500A, 508, 509 503SPOT, 504Plus, 504DX, 506DX (CSI Tech)
Izpildes laiks: 1-7 darba dienas (atkarīgs no jūsu daudzuma)
Maksājuma nosacījumi: 100% T / T depozīts, Western Union
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, pa jūru
MOQ: 20 PCS
Tehniskās specifikācijas:
| Kabeļa krāsa | Pelēks |
| Kabeļa materiāls | TPU jaka |
| Kabeļa diametrs | 4mm |
| Instrumenta savienotājs | 6-pin |
| Pacienta gala savienotājs | Pieaugušo klips |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Sertifikāts | CE, ISO |
| Pacienta lielums | Pieaugušais |
| Svars | 60g |
| Garantija | 1 gads |

Populāri tagi: kritika saderīgs spo2 sensors csi tech, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pērciet
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Novametrix pieaugušo pirkstu klipu spo2 sensors
-

Kritiskais TPU materiāla SpO2 zondes kabeļa sensors
-

Ar delfīniem saderīgs īss SpO2 sensora pieaugušo klips
-

Masimo Adult Clip atkārtoti lietojams SpO2 zondes ad...
-

DB9 Oximax impulsa oksimetra zondes Nellcor Spo2 sen...
-

DB9 Oximax Purple 0.9m Nellcor Spo2 sensors

