
Masimo atkārtoti lietojams SpO2 zondes kabeļa sensors
Savietojams: Masimo
Izmēri: pieaugušo pirkstu stiprinājums, pediatrisks pirkstu stiprinājums, mīksts pieaugušo silikona, mīksts bērnu silikons, jaundzimušo iesaiņojums (nenoņemams), jaundzimušo iesaiņojums (noņemams)
Oriģināls: Guangdong, Ķīna
Zīmols: pray-med
Apraksts
Masimo atkārtoti lietojams SpO2 zondes kabeļa sensors
Saderība:
| Ražotājs | Modelis |
|---|---|
| Bitmos | sēdēja 800, sēdēja 801, sēdēja 805, sēdēja 816, satPuls |
| Datums Ohmeda | Žirafe Infant Warmer, S / 5 |
| Draeger | Infinity M540, Narkomed 6400 |
| GE Healthcare> Corometrics | 128, 250, 250cx, TRAM 450SL |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape B850, Carescape V100, Carescape V100 ar Masimo tehnoloģiju, Dinamap ProCare ar Masimo Pro 1000, Pro 300V2, ProCare 300, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| GE Healthcare> Marķete | 3000, 4000, 5000, 8000 e Eagle 1000, Dash 2000, Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash Series, Eagle, PDM Module, Procare B40, SOLAR, Smk SMV, Solar 7000, Solar 8000, Solar 8000M , Saules sērija, TRAM moduļu, 451. tramvajs, i / 9500, i / 9500 (tramvajs 451N5 / 851N5), x50SL sērija |
| Invivo | Eskorts II OPT30 Prism, T8 |
| Masimo | Visi, Rad-5 |
| Medtronic> Fiziskā kontrole | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Menēns | Apvārsnis XVu |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr 3, Accutorr 7, Accutorr Plus, Accutorr V, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM4, DPM6, DPM7, Duo, EPM4, MEC 12, MPM, PM 6000, PM 6800, PM 7000 , PM 8000, PM 9000, Passport 12, Passport 2, Passport 2LT, Passport 8, Passport V, Passport XG, Spectrum, Spectrum OR, Trio, V12, V21, VS 800 |
| Penlon InterMed | Visi |
| Respironika | Alise 5 |
| Velča Allyna | 1500, 45NE0-E1 LX, Propaq CS, Propaq LT, Spot Vital Signs 42MTB-E1, Spot Vital Signs lXi |
| Zoll | E sērija, M sērija, R sērija |
Tehniskās specifikācijas:
| Kabeļa krāsa | Pelēks |
|---|---|
| Kabeļa diametrs | 4 mm |
| Kabeļa materiāls | TPU jaka |
| Kategorija | SpO2 |
| Sertifikācija | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, saderīgs ar RoHS |
| Savienotājs Distal | 9 kontaktu D-Sub savienotājs, trīskāršs |
| Savienotājs tuvāk | Pieaugušo klips |
| Nesatur lateksu | Jā |
| Iepakojuma veids | Soma |
| Iepakojuma vienība | 1 |
| Pacienta lielums | Pieaugušajiem (15–40 kg) |
| SpO2 tehnoloģija | Masimo |
| Sterils | Nē |
| Kopējais kabeļa garums | 1 m |
| Garantija | 12 mēneši |
Iespējas:
1 Izcila kvalitāte, konkurētspējīga cena, izskatīgs, ātra piegāde
2. Savienotāju un kabeļu materiāli atbilst UL un Rohs standartam
3.Kvalitāte 100% garantēta, precīza mērīšana un ātra reakcija
4.Liela elastība un izturība
5.Tehnoloģiskais process: griešana, metināšana, liešana, salikšana un testēšana
6.OEM / ODM ir pieejami, pielāgojami un zīmējumi tiek pieņemti
7. Tiek pieņemti pasūtījumu paraugi un mazie pasūtījumi
8.Maksāšanas nosacījumi: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9.Piegādes metodes: DHL, EMS, UPS vai Fedex
Populāri tagi: Masimo atkārtoti lietojams SpO2 zondes kabeļa sensors, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pērciet
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Nellcor DS100A Oximax Pieaugušo Finger Clip SpO2 Sen...
-

Compatible Datascope Adult Finger Clip SpO2 Sensor 0...
-

Savietojams Atkārtoti 1269 Masimo LNOP DCI Pieaugušo...
-

Nellcor N200 7pin Pieaugušo Finger Clip SpO2 sensors
-

Mennen 8-pin tieši SpO2 sensors
-

Masimo DB9 TPU Material Adult Clip īss atkārtoti lie...

