GE Ohmeda saderīgs Spo2 pagarinātājs TS-G3
Savietojams: GE Ohmeda S / 5, i4 moduļu monitori ar E sērijas moduļiem Corometrics 259 ar TruSignal Ohmeda Technology;
Detaļas numurs: PSN0190T
Maksājuma nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
Ir pieejami paraugi
Apraksts
GE Ohmeda saderīgs Spo2 pagarinātājs TS-G3
Produkta apraksts:Ext-Cable, 8ft, taisnstūris 11P> DB9F, saderīgs ar S0190-S serijiem;
Savietojams ar:GE Ohmeda S / 5, i4 moduļu monitori ar E sērijas moduļiem Corometrics® 259 ar TruSignal Ohmeda Technology;
Spo2 tehnoloģija:TruSignal
OEM P / N:TS-G3
Tehniskās specifikācijas:
| Produkta nosaukums | Spo2 pagarinātājs |
| Izcelsmes vieta | Guanduna, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Pray-med |
| Sertifikācija | CE / ISO |
| Kabeļa materiāls | TPU jaka |
| Kabeļa diametrs | 4mm |
| Kabeļa krāsa | Pelēks |
| Instrumentu savienotājs | Plakans 11 tapu |
| Sensora sānu savienotājs | Sieviešu DB 9 kontaktu savienotājs |
| Kabeļa garums | 2,4 m / 8 pēdas |
| Iesaiņošana | Atsevišķs iepakojums ar PE somu |
| Instrumentu klasifikācija | II klase |
| Īpašības | EKG monitors, EKG mašīna |
| Svars | 100g |
| Garantija | 1 gads |


Populāri tagi: ge ohmeda saderīgs spo2 pagarinātājs ts-g3, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pērciet
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Saderīgs nellcor decembris-4 / DEC-8 SpO2 adaptera k...
-

Covidien Nellcor saderīgs 9 pin Spo2 pagarinātāja ad...
-

Mindray Spo2 sensors Pievienojiet VS900 MEC200 0010-...
-

SCP-10 nav OxiMax Nellcor SpO2 pagarinātāja adaptera...
-

Ar Masimo saderīgs īss SpO2 pagarināšanas kabelis LN...
-

BCI DB9 SpO2 pagarināšanas kabelis-3311



