SpO2 adaptera pagarināšanas kabelis saderīgs Nihon Kohden
Savietojamo modeļu nr .: Guļamistabas monitors: BSM- 4101,4103,4111,4113 Dzīves sfēra P, BSM-5105,5135 A darbības joma A, BSM-2351,2353 Dzīves sfēra L, BSM-2301,2303 I darbības joma I
Izpildes laiks: 1-7 darba dienas (atkarīgs no jūsu daudzuma)
Maksājuma nosacījumi: 100% T / T depozīts, Western Union
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, pa jūru
MOQ: 20 PCS
Apraksts
SpO2 adaptera pagarināšanas kabelis saderīgs Nihon Kohden
Ext-Cable, 8ft, taisnstūris 14p> DB9F, piemērots Nihon Konden zondei un S0005 Series zondei
Izpildes laiks: 1-7 darba dienas (atkarīgs no jūsu daudzuma)
Maksājuma nosacījumi: 100% T / T depozīts, Western Union
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, pa jūru
MOQ: 20 gab
Tehniskās specifikācijas:
| Kabeļa krāsa | Pelēks |
| Kabeļa materiāls | TPU jaka |
| Kabeļa diametrs | 4mm |
| Instrumenta savienotājs | 14 kontaktu Nihon kohden savienotājs |
| Pacienta gala savienotājs | DB9 |
| Kabeļa garums | 2.4 m |
| Pacienta lielums | Pieaugušo / bērnu / jaundzimušo |
| Svars | 120g |
| Garantija | 1 gads |


Populāri tagi: spo2 adaptera pagarinātāja kabelis, kas ir saderīgs ar nihon kohden, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pērciet
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Savietojams Nonin SpO2 adaptera kabelis / paplašināj...
-

DATASCOPE pases Adapter Cable / paplašinājuma kabelis
-

HP Philips M1943A Savietojams SpO2 adaptera kabelis ...
-

Savietojams BioLight M6 M12 adapteris Cable / paplaš...
-

Philips 8 kontaktu D formas savienotāja SpO2 pārveid...
-

SpO2 adaptera kabelis DB9 paredzēts Masimo LNC-10 2056



