Drager savietojama temperatūras zonde - 4329889
Maksājuma nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
MOQ: 50 gab
Apraksts
Drager savietojama temperatūras zonde - 4329889
Savietojamība: DraegerInfinity Delta, Infinity Gamma, Infinity Kappa, Infinity Vista
Maksājuma nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
MOQ: 50 gab
Tehniskās specifikācijas:
| Produkta nosaukums | Temperatūras zonde |
| Izcelsmes vieta | Guanduna, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Pray-med |
| Modeļa numurs | Drager |
| Sertifikācija | CE / ISO |
| Kabeļa materiāls | TPU |
| Kabeļa diametrs | 4mm |
| Kabeļa krāsa | Pelēks |
| Savienotājs Distal | Apaļš, 7 kontaktu savienotājs, atslēga |
| Savienotājs tuvāk | Barības vada / taisnās zarnas zonde |
| Kabeļa garums | 3m |
| Iesaiņošana | Individuālais iepakojums |
| Instrumentu klasifikācija | II klase |
| Īpašības | EKG monitors, EKG mašīna |
| Svars | 100g |
| Garantija | 1 gads |


Populāri tagi: ar drēbēm savietojama temperatūras zonde - 4329889, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pērciet
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

YSI 400 pieaugušo atkārtoti lietojamais barības vada...
-

Temperatūras sensors Philips 21078A Factory piegādes
-

GE Marquette atkārtoti lietojamā temperatūras zonde
-

Drager gaisa vairogi saderīga atkārtoti lietojama te...
-

Ar Ohmeda saderīga temperatūras zonde - 6600-0628-700
-

Mindray saderīga temperatūras zonde



