Mindray Datascope saderīga atkārtoti lietojama temperatūras zonde 040-000057-00
Katalogs: Temperatūra
Produkta veids: atkārtoti lietojama temperatūras zonde
Minimālais pasūtījuma daudzums: 1 gab
Sertifikāts: CE / ISO13485
Cena: Sarunas
Apraksts
Mindray Datascope saderīga atkārtoti lietojama temperatūras zonde 040-000057-00
Izcelsmes vieta:Ķīna
Maksājuma nosacījumi:100% T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Piegādes laiks:1-3 dienas paraugam, 7-14 dienas lielam pasūtījumam pēc maksājuma.
Piegādes spēja:600gab / nedēļā
Tehnoloģija
| Kabeļa krāsa | Pelēks |
|---|---|
| Kabeļa diametrs | 4 mm |
| Kabeļu materiāls | TPU jaka |
| Kategorija | Temperatūra |
| Sertifikāti | CE, ISO |
| Kanāls | Viens |
| Savienotājs Distāls | 5 kontaktu D veida savienotājs, ar atslēgu |
| Savienotājs Proksimāls | Ādas sensors |
| Bez lateksa | Jā |
| Iepakojuma veids | Soma |
| Pacienta lielums | Pieaugušais |
| Rezistora tips | NTC sērija |
| Sterils | Nē |
| Temp NTC sērija | NTC / R25=2,252K |
| Temperatūras diapazons | 25~45°C |
| Kopējais kabeļa garums | 3m |
| Garantija | 12 mēneši |
Saderība
| Ražotājs | Modelis |
|---|---|
| Mindray> Dataskops | V pase, V sērija |
Iepakojums& Piegāde

Populāri tagi: mindray datascope savietojams atkārtoti lietojams temperatūras zonde 040-000057-00, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, nopirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Siemens Drager saderīgs SpO2 adaptera kabelis 3368433
-

Philips 8 kontaktu saderīgais SpO2 adapteris M1943AL
-

Arterma S&W Round 10-PIN Pediatric soft SpO2 sensors
-

Criticare 934-10LN Pediatric Soft 5-Pin SpO2 Sensor
-

Biolight 5-pin pediatriskais mīkstais SpO2 sensors M...
-

DB 9 Savienotāju vienreizējs SPO 2 sensors




