Ar Stryker Physio Control saderīgs EKG vads
Savietojamība: Physio Control Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20 E
Maksājuma nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
MOQ: 50 gab
Apraksts
Ar Stryker Physio Control saderīgs EKG vads
Saderība:Fiziskā kontrole Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20 E
Maksājuma nosacījumi:T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks:3-7 darba dienas
MOQ:50 gab
Tehniskās specifikācijas:
| Produkta nosaukums | Spo 2 sensors |
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Pray-med |
| Modeļa numurs | Stryker Physio Contro |
| Sertifikācija | CE / ISO |
| Kabeļa materiāls | TPU jaka |
| Kabeļa diametrs | 2. 6 mm |
| Kabeļa krāsa | Pelēks |
| Savienotājs Distal | Dīna stils |
| Savienotājs tuvāk | Snap |
| Kabeļa garums | 1m |
| Iesaiņošana | Individuālais iepakojums |
| Instrumentu klasifikācija | II klase |
| Īpašības | EKG monitors, EKG mašīna |
| Svars | 100g |
| Garantija | 1 gads |


Populāri tagi: stryker physio control saderīgs ecg leadwire, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pērciet
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī









