
BIOX 19 tapu 10 svinu EKG stiprinājuma kabeļa vads
Saderīgs zīmols: BIOX
Katalogs: Holter EKG kabelis
Produkta tips: EKG Holter Cable Leadwire
Minimālais pasūtījuma daudzums: 1 gab
Sertifikāts: CE / ISO13485
Cena: Sarunas
Apraksts
BIOX 19 tapu 10 svinu EKG stiprinājuma kabeļa vads
Izcelsmes vieta:Ķīna
Maksājuma nosacījumi:100% T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Piegādes laiks:1-3 dienas paraugam, 7-14 dienas lielam pasūtījumam pēc maksājuma.
Piegādes spēja:600gab / nedēļā
Specifikācijas:
* Apkārtējā temperatūra: 0 līdz 40 ° C (32 līdz 104 ° F)
* Relatīvais mitrums: 0% līdz 80%
* Hiperbārais spiediens: 86 kPa-106kPa
* Materiāli: Augstas kvalitātes TPU jakas kabelis, 1,2 m garš, pelēks; zelta plāksne uz snap
Produkta apraksts:
| Produkta nosaukums | EKG Holtera vadu vads |
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Lūdzieties-med |
| Sertifikāti | CE / ISO |
| Kabeļa krāsa | pelēks |
| Kabeļu vadi | 10 svinu |
| Kabeļa garums | 1.2m |
| Kabeļu materiāls | TPU jaka |
| Svina kabeļa diametrs | 2mm |
| Instrumentu savienotājs | 19 tapa |
| Pacienta gala savienotājs | Snap |
| Svars | 100G |
| Tips | EKG Holter |
| Standarta | IEC |
| Iepakojums | 1 gab. Iepakojums PE maisiņā, pēc tam ielieciet 1 kastītē. |
| Viena iepakojuma izmērs | 16X10X1 cm |
| Garantija | 12 mēneši |
Par mums:
Mēs esam profesionāls ražotājs kontinentālajā Ķīnā, mums ir ļoti zīmīgi spo2 sensori, EKG kabeļi un vadi, EKG kabeļi un vadi, NIBP aproce, IBP kabelis, temperatūras zonde, Holtera kabelis un vads, medicīniskā rezerves baterija utt.

Populāri tagi: biox 19 pin 10 lead ecg holter cable leadwire, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







