Mindray 12 kontaktu BeneView N17/N15/N12 EKG kabelis
Izcelsmes vieta: Guanduna, Ķīna
Zīmols: pray-med
Tips: viengabala EKG kabelis
Materiāls: TPU jaka
Apraksts
12 kontaktu Mindray BeneView N17/N15/N12 EKG kabelis
Produkta apraksts
| Kategorija | EKG |
|---|---|
| Sertifikāti | CE, ISO |
| Distālais savienotājs | Apaļš, 12-pin savienotājs, atslēgts |
| Proksimālais savienotājs | fiksators/klips |
| Bez lateksa | Jā |
| Svina kabeļa krāsa | Pelēks |
| Vada kabeļa diametrs | 2,6 mm |
| Svina kabeļa materiāls | TPU jaka |
| Svina krāsu kodēšana | IEC/AHA |
| Svina numurs | 3/5 |
| Iepakojuma veids | Soma |
| Iepakojuma vienība | 1 |
| Pacienta izmērs | Pieaugušajiem/bērniem |
| Ekranēšana | Jā |
| Pretestība | Nē |
| Sterils | Nē |
| Kopējais kabeļa garums | 3.6m |
| Maģistrāles kabeļa garums | 2.7m |
| Garantija | 12 mēneši |
Saderība
| Ražotājs | Modelis |
|---|---|
| Biocare | iM12 |
| Medika D | Logicare Series 2000 |
| Mindray > Datascope | BeneView N17/N15/N12, Beneheart D6/D3, DPM6, DPM7, uMEC sērijas, MEC 1000, MPM, PM5000, PM6000, Pase 12, Passport 8, T8, iPM-9800, iPM 8, 10 iMEC8/10/12 |
| Penlon InterMed | Visi |
3LD, 5LD, AHA, IEC, Clip, Snap
5LD: AHA (balta, zaļa, brūna, sarkana, melna), IEC (sarkana, melna, balta, zaļa, dzeltena)
3LD: AHA (balta, sarkana, melna), IEC (sarkana, zaļa, dzeltena)
Katrs zīmols var veikt 5LD vai 3 LD, 5 LD vairāk nekā divas sprādzes var izmērīt elpu.



Zema profila, ievietojiet veidņu spiedpogas vai saspiežamus savienotājus, kas nodrošina pacienta komfortu un drošu piestiprināšanu pie fiksējamiem elektrodiem.
gala ergonomiskais, asaru dizains samazina sapīšanos pacienta gala savienotājā. Satvērēja un mini klipšu galiem ir divi divi
sānu metāla kontakti savienojuma nodrošināšanai.


Populāri tagi: mindray 12pin beneview n17/n15/n12 ekg kabelis, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī












