
12V 2300mAh UT4000APRO akumulators elektrokardiogrāfa medicīniskajam akumulatoram Goldway
Saderīgs: CONTEC CMS6000,HMS6500
Apmaksas nosacījumi: T/T, Western Union, PayPal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
Ir pieejami paraugi
Apraksts
| Produkta nosaukums | Medicīniski uzlādējams akumulators |
| Izcelsmes vieta | Guanduna, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Pray-med (Pray-med) |
| Sertifikāciju | CE/ISO |
| Lielumu | 178X34X66mm |
| Nominālā jauda | 2300mAh (2300mAh) |
| Svara | 920g (920g) |
| Tipa | Noslēgts svins |
| Nominālais spriegums | 12v |
| Lietojumprogrammu | Goldway philips ESCHMANN UT4000A pro |
| Krāsu | Zils |
| Pakotni | Individuāls lodziņš |
Saderības
| Goldway philips | ESCHMANN UT4000A pro |
Faq
J: Kur ir jūsu rūpnīca?
A: Mūsu rūpnīca atrodas Shenzhen, Ķīnā.
J:Vai jūs esat tirdzniecības uzņēmums vai jūsu uzņēmumam ir sava rūpnīca?
A:Mums ir sava rūpnīca, un mēs varam arī veikt produktu izpēti.
J: Kā jūsu rūpnīcai veicies attiecībā uz kvalitātes kontroli?
A: Kvalitāte ir prioritāte. QC nodaļa ar profesionālās kvalitātes nodrošināšanas speciālistu piešķir lielu nozīmi kvalitātes kontrolei no paša sākuma līdz pašām beigām.
J: Cik ilgs ir jūsu piegādes laiks?
A: Parasti 1-3 darba dienas izmēģinājuma rīkojumam, 3-5 darba dienas regulāram pasūtījumam, 7-14 darba dienas lielapjoma pasūtījumam, precīzi pēc daudzuma.
J: Kādi ir jūsu maksāšanas noteikumi?
A: 100% iepriekš, T/T, PayPal, Western Union, Money gram.
mūsu vairāk preces:
Atkārtoti lietojams/vienreiz lietojams Spo2 sensors
Spo2 paplašinājuma kabelis
EKG maģistrāles kabelis un elektropievads
EKG Kabeļi un aksesuāri
EKG elektrodi
EEG elektropievadi ar elektrodiem
IBP kabelis/vienreizējās lietošanas IBP pārveidotājs
Ūdens uztvērējs
NIBP manšete/šļūtene/konnekors
Temperatūras zonde
Medicīniskais akumulators un O2 šūna
TOCO un ASV pārveidotājs, augļa Doplers13.Pulsa oksimetra
Populāri tagi: 12v 2300mah ut4000apro akumulators elektrokardiogrāfa medicīniskajam akumulatoram goldway, ražotājiem, piegādātājiem, rūpnīcai, lēts, nopirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







