
Biocare HYLB-947 EKG mašīnas nomaiņas akumulators
Compatible: HYLB-947
Apmaksas nosacījumi: T / T, Western Union, Paypal
Piegādes metode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
Ir pieejami paraugi
Apraksts
Ja jūs meklējat biocare hylb-947 ECG mašīna nomaiņa akumulatoru, laipni aicināti sazināties ar mūsu rūpnīcā. Kā viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā, mēs piedāvājam jums nav lētākais, bet konkurētspējīgu cenu un lielisku servisu. Lūdzu, esiet droši iegādāties mūsu kvalitatīvus produktus.
Biocare HYLB-947 EKG mašīnas nomaiņas akumulators
Izcelsmes vieta:Ķīna
Firmas nosaukums:Biocare Biocare
Sertifikācijas:Ce
Saderīga:EKG-3010 ECG-3010
Minimālais pasūtījuma daudzums:1gab 1gabs
Cenu:kā apspriests
Piegādes laiks:1-3 darba dienas
Piegādes spēja:600gab / nedēļā
Tehniskās specifikācijas:
| Preces nosaukums | Medicīnisks uzlādējams akumulators |
| Izcelsmes vieta | Guangdong, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | Pray-med Pray-med |
| Sertifikāciju | CE/ISO CE / ISO |
| Lielumu | 73x53.44x18.87mm 73x53.44x18.87mm |
| Nominālā jauda | 1500mAh 1500mAh |
| Svara | 140g 140g |
| Tipa | Litija jonu |
| Nominālais spriegums | 14.8v 14.8v |
| Lietojumprogrammu | EKG-3010 ECG-3010 |
| Šūnas daudzums | 4 Šūnu skaits |
| Krāsu | Zils |
| Pakotni | Atsevišķa kaste |

Populāri tagi: biocare hylb-947 ECG mašīnu nomaiņa akumulatoru, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, nopirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







