FRED EASY Schiller AED akumulators 4-07-0001
kategorija: defibrilatora akumulators
Akumulatora tips: Li-MnO2
Maksājuma noteikumi: T/T, Western Union, Paypal
Piegādes veids: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa jūru
Izpildes laiks: 3-7 darba dienas
Ir pieejami paraugi
Apraksts
FRED EASY Schiller AED akumulators 4-07-0001




| Garantija | 3 mēneši-1gads |
| Zīmola nosaukums | Lūdziet-med |
| Modeļa numurs | 4-07-0001 |
| Izcelsmes vieta | Ķīna |
| Voltu | 12V |
| Svars | 170g |
| Garums | 81 * 40 * 40 mm |
| Krāsa | Zils |

1. Garantijas periods: mēs savlaicīgi nodrošināsim nomaiņu visām kvalitātes problēmām normālos lietošanas apstākļos.
2. Ja jaunās preces nevar darboties ar jūsu ierīcēm, mēs savlaicīgi nosūtīsim jaunu nomaiņu vai atmaksāsim naudu.






Populāri tagi: fred easy schiller aed akumulators 4-07-0001, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, lēti, pirkt
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī











